i n t e r i é r  d e s i g n  s t u d i o

  • +420 556 725 289
  • +420 602 713 459
  • profis.studio@seznam.cz

Dekorační úpravy interiérů

SLUŽBY:

Vizualizace interiérů a tapet -  Pro podporu našeho hlavního zaměření vytváříme 3D vizualizace celých interiérů, nebo jejích částí. Je to věc vzájemné dohody a požadavků investora. V konečném důsledku vám tato služba pomůže se správně rozhodnout a předejít tak zklamání při vlastní realizaci. Vizualizace zpracováváme ve třech stupních.

Vizualizace obrazových tapet – 3D vizualizace :  další < ukázky >

  

  

Vizualizace tapet – tapetové karty :  < ukázky >

Podstatou tapetových karet je plošné digitální vyskládání motivu tapet v měřítku. Od prodejců tapet jsou k dispozici pouze malé části (výseky) motivu a to klade nároky na naší představivost jak tapeta vypadá v ploše. Tapetové karty tuto představivost usnadňují.

 

Pro zjednodušení jsou tapetové karty vyskládány v měřítku průměrné výšky místnosti 260cm a klasické šířky tři pásů tapet 159cm. Měřítkem je lidská postava 170cm. Jde o velmi jednoduchý způsob 2D vizualizace.

Vizualizace tapet – 3D vizualizace :  < ukázky >

Při zpracování 3D vizualizace tapet již pracujeme se skutečnou digitální fotkou vašeho interiéru. Na vybrané stěny, nebo jeho části vám promítneme vybranou tapetu ve skutečném měřítku. Tato služba je středně náročná, cenově přijatelná a zajišťujeme ji prostřednictvím programu 3D spectrum.

Důležitá poznámka !

S použitím programu 3D spectrum, můžeme do fotky promítnout jakoukoli povrchovou úpravu. Od jednobarevných maleb až po vámi vybrané speciální dekorační techniky. Samozřejmě i povrchy, které sami nezajišťujeme např. lícové zdivo, kamenné zdivo, obklady keramické, obklady s plošných dílců nebo pohledový beton.

 

Vizualizace interiérů – 3D vizualizace :  < ukázky >

Tato služba zahrnuje komplexní 3D vizualizaci interiérů včetně nábytku, světel a vámi vybraných povrchů. Používáme ji tam, kde ještě nemůžeme pracovat se skutečnou fotkou a je zpravidla součásti projektů nebo studií interiérů novostaveb, popřípadě rekonstrukcí. Jde o nejsložitější a tím i finančně nejnáročnější formu 3D vizualizace. V tomto případě pracujeme s vizualizačním programem ArchiCAD.